Ev İşyeri Alarmı:DESİ SMARTLİNE İOT ALARM

Desi Smartline Akıllı ev işyeri alarm sistemi

Desi Smartline Akıllı Alarm Sistemi

Desi Smartline IOT Akıllı ev ve iş yeri güvenlik alarm sistemi, DESİ üretim tesislerinde üretilen, %100 Türk malı ve yerli üretim olan ilk akıllı alarm sistemi, SSL Yüksek güvenlikli teknolojisi ile dört farklı uzaktan bağlantı seçeneği ile Smartline Alarm modelimiz ev veya iş yerinizin WİFİ internet hattı üzerinden, Dahili GPRS ve GSM Sim kart bağlantı seçenekleri ile dilediğiniz yerden ev veya işyerinizin güvenlik kontrollerini IOS veya Android telefonlardan kontrol etmenizi sağlayan alt yapısı ve Bluetooth 4.0 yakın teknolojisi ile mesafeden yine akıllı telefonlardan kontrol imkanının ve konforunu sizlere sunmaktadır.
DESİ Smartline Alarm panelinin mobil akıllı telefonlardan 10 kişiye kadar Android & İOS platformlarından indirebileceğiniz uygulama üzerinden dilediğiniz 10 kişiye kadar kullanma yetkisi, Alarm sistemin bütün ayarlarına uzaktan erişme ve programlama işlemlerini rahatlıkla yapmanızı sağlayan kolay kullanımlı arayüzü ve tasarımı sayesinde DESi Smartline uygulaması üzerinden alarm sisteminiz tam kurulum, Ev modu, Gece Modu gibi ayarlanabilen kurulum modlarını kendi isteğinize göre ilgili zone alanlarını programla seçeneğini bütün kullanıcıların rahatlık ile yapabileceği tamamen sizin kontrolünüzde olan akıllı alarm sistemidir.

web sitemizdeki fiyatlandırmalar montaj ve KDV hariç fiyatlardır. Ürünlerimiz hakkından daha fazla bilgi ve İstanbul Anadolu ile Avrupa yakalarını kapsayan özel kampanyalı montaj dahil fiyatlar için iletişim sayafamızdan bize ulaşın sizlere en iyi fiyatlar ile hizemet sunalım.


DESİ profesyonel alarm sistemi olan DESİ Smartline İOT alarm sistemi, 8 adet Kablolu Zone girişi, RF Kablosuz 32 Zone tanıya bilme özelliği, Alarm anında GSM Sim Kart üzerinden 4 Adet telefon arama, GPRS interneti ve WİFi hattınız üzerinden mobil uygulamadan alarm anını sesli bildirme, alarm kurulum & iptal işlemlerini anlık olarak bütün kullanıcılara bildirme, yakın mesafeden uygulama ile bluetooth 4.0 ile bağlantı, çift yönlü yükses desibel ses gücü, ve standart paket ile beraber gelen 1 adet uzaktan kumanda ve 1 Adet Kablolu PIR Hareket Dedektörü, 1 Adet Kablolu Kapı Kontağı, 24 saat eletrkik sesintilerine karşı dahili aküsü ile DESİ Smartline akıllı ev, işyeri, ofis gibi bir çok alanda kullanıma müsait, son teknoloji ile üretilen TSE ve Avrupa Standartlarına göre yerli üretim alarm güvenlik sistemi.
Desi Hs 102 WTKS ev işyeri alarm sistemi tam korunaklı mekanlar için tasarlanan sabit telefon hattı üzerinden alarm anında telefon aramaları ile sizleri alarm anından haberdar eden. Yüksek güvenlikli, kullanımı kolay profesyonel alarm sistemidir. Desi Smartline ev, iş yeri alarm sistemi tam korunaklı mekanlar için tasarlanan kablolu ve kablosuz donanımları tanıyabilen WİFİ-GSM-GPRS-Bluetooth gibi bir çok bağlatı seçeğini tek bir platformda birlikte sunan dünyada ilk akıllı alarm sistemidir.

Evimde, işyerimde uzaktan kontrol edebileciğiniz akıllı bir güvenlik çözümü arıyor iseniz DESi Smartline İOT modelini çok seveceksiniz. Aklınız değer verdiklerinizde kalmasın, en uygun fiyat garantisi ile hizmetteyiz.

  • 1 Ad. Ana Merkezi Metal Ünite Alarm Paneli, Dahili Siren, Dahili GSM/GPRS/WİFİ/Bluetooth Modülü, Akü ( Alarm Sisteminin Beyni )
  • 1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 Desibel-Akü ( Alarm Sisteminin Dışarıdaki Sireni )
  • 1 Ad. Kablolu PIR Hareket Dedektörü ( Ortamdaki haretleri alğılar ve alarmı tetikler )
  • 1 Ad. Kablolu Kapı Manyetik Kontak ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
  • 1 Ad. Uzaktan Siwer Kumanda ( Alarm sistemini şifresiz bir şekilde devreye alma ve devre dışına bırakır )
  • 2 Ad. Koruma Etiketi

DESİ SMARTLİNE İOT:Akıllı Ev İşyeri Profesyonel Alarm Sitemi

Genel
Ses Gücü: Yüksek Ses Gücü Çift Dahili ve harici Siren 115 desibel
Kurulum Seçenekleri Dahili WİFİ-GSM-GPRS-Bluetooth Modülü, Uzaktan Kumanda, Dünyanın her yerinden uygulama üzerinden Telefon İle Kurulum & İptal
Telefon Arama Özelliği: GSM Sim Kart üzerinden hattı üzerinden alarm anında 4 Ad telefonu arama ve 10 Sn Sesli mesaj bırakma, (Alarmı Uzaktan Kurma ve İptal)
Dedektör Seçenekleri: Desi RF Kablosuz Dedektörler ile Uyumlu
Enerji Seçenekleri 220V besleme, elektrik kesintine karşı 24 saat dayanabilen 2 Ad iç ve dış panel 12V akü
Sabotaj Koruması Dahili siren ve merkezi ünite kapağının açılmaya ile kablo kesilmesine karşı sabotaj koruması
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda, 32 Adet RF Kablosuz Dedektör, Sınırsız Kablolu Dedektör tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Ev, İşyeri, Fabrika, Atölye, Ofis, her alanada için uygundur

DESİ Smartline modeli mobil uyumlu telefonlar üzerinden alarm sistemini tam erişim ve kontrolünü sağlayabileceğiniz akıllı alarm güvenlik sistemidir.

Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Montaj dahil olarak ürünlerimizde sahip olmak isterseniz montaj işlemlerinden sonra gerekli testlerden sonra alarm sistemi sizlere teslim edilir ve ödemesini nakit olarak ödeyebilirsiniz. yada Bonus veya Word karta 5 taksit +KDV olarak sahip olabilirsiniz. Servis hizmet numaramız: 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline Plus
Desi Midline WK Şifre Panelli Alarm
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline WK
Desi Hs 102 WTK Metaline Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTK
Desi Metaline WTKS Telefon Aramalı HS 102 Alarm
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTKS
Desi Proline HS 102 WTK Alarm
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTK
Telefon Aramalı DESİ Proline Ev İşyeri Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTKS
Desi Ev Kapı Alarmı HS 103W
Kapı Alarmı Desi Ecoline HS103
Desi Çelik Kapı Alarmı STEELY Sr
Çelik Kapı Alarmı Desi Steely