Proline WTKS:Telefon Aramalı Alarm

Desi Telefon Aramalı HS 102 Proline Alarm Sistemi

Desi Proline HS 102 WTKS

Desi Proline ailesinin telefon aramalı modeli WTKS modeli yüksek basınçla üretilen ABS plastik darbelere dayanıklı gövdesi ve dokunmatik dahili şifre panel ile standart paket içeriğinde bulunmaktadır. Sistemimizde telefon arama özelliğini kullanabilmeniz için ev veya iş yerinizde sabit telefon hattı olması gerekmektedir. Telefon hattınız alarm paneline bağlanarak daha önceden belirlediğiniz numaralar sisteme kaydedilir ve alarm anında belirlediğiniz 6 ad telefon numarası sıra ile aramaya başlanır bu arama sırasında 10 saniyelik sesli robot kaydı ile alarmınızın çalmakta olduğunu sizlere bildirim gerçekleştirilir. Proline DESİ HS 102 WTKS alarm sistemine Kablolu 6 Zone alanı ile kablolu dedektörler bağlanabilir, Kablosuz 32 Zone alan özelliği ile kablosuz ekipmanlar tanımlanabilir, çift yönlü yüksek 115 desibel ses gücü, dahili keypad ve standart paket ile beraber gelen 2 adet uzaktan kumanda ile 1 Adet Kablolu PIR Hareket Dedektörü, Kablolu Kapı Kontağı ve çift akü sistemi ile DESİ Proline WTKS modeli ev ve işyeri alarm sistemi TSE ve Avrupa Standartlarına göre üretimi gerçekleştirilen yerli üründür.
Ev kullanıcıları için; HS 102 profesyonel alarm sisteminde özel kurulum seçeneği mevcuttur, ister ana merkez ünitesi üzerindeki keypad şifre panelinden veya uzaktan kumandalar ile evin içinde iken alarmınızı özel kurulum ile aktif edip, Hareket PIR dedektörünü devre dışı bırakabilir. Bu kurulumda sadece kapı devrede kalacak şekilde aktif olur, evin içinde kapıdan gelen tehlikelere karşı korumada kalırsınız.

web sitemizdeki fiyatlandırmalar montaj ve KDV hariç fiyatlardır. Ürünlerimiz hakkından daha fazla bilgi ve İstanbul Anadolu ile Avrupa yakalarını kapsayan özel kampanyalı montaj dahil fiyatlar için iletişim sayafamızdan bize ulaşın sizlere en iyi fiyatlar ile hzimet sunalım.


DESİ profesyonel alarm sistemi olan DESİ Proline WTKS alarm sistemi, Kablolu 6 Zone alanı, Kablosuz 32 Zone alan özelliğine sahip, Alarm anında 6 Adet telefon arama özelliği, çift yönlü yükses desibel ses gücü, dahili keypad ve standart paket ile beraber gelen 2 adet uzaktan kumanda ile 1 Adet Kablolu PIR Hareket Dedektörü, Kablolu Kapı Kontağı ve çift akü sistemi ile DESİ HS 102 WTKS modeli ev ve işyeri alarm sistemi TSE ve Avrupa Standartlarına göre üretimi gerçekleştirilen yerli üründür.
Desi Hs 102 WTKS ev işyeri alarm sistemi tam korunaklı mekanlar için tasarlanan sabit telefon hattı üzerinden alarm anında telefon aramaları ile sizleri alarm anından haberdar eden. Yüksek güvenlikli, kullanımı kolay profesyonel alarm sistemidir.

Ev ve işyeri alarm sistemlerinde güvenliğinizde ödün vermeden tamamı profesyonel olan DESİ Proline HS 102 WTKS modeline kablosuz ekipmanlar tanımlanabilmektedir. Dilerseniz tamamı kablosuz alarm sistemine dönüşebilen bir alarm sistemidir.

  • 1 Ad. Ana Merkezi Plastik Ünite Alarm Paneli, Dahili Siren,Dahili Keypad, Telefon Arama, Akü ( Alarm Sisteminin Beyni )
  • 1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 DSB+Akü ( Alarm Sisteminin Dışarıdaki Sireni )
  • 1 Ad. Kablolu PIR Hareket Dedektörü ( Ortamdaki haretleri alğılar ve alarmı tetikler )
  • 1 Ad. Kablolu Kapı Manyetik Kontak ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
  • 2 Ad. Uzaktan Siwer Kumanda ( Alarm sistemini şifresiz bir şekilde devreye alma ve devre dışına bırakır )
  • 2 Ad. Koruma Etiketi

Desi Proline HS 102 WTKS:Ev İşyeri Profesyonel Alarm Sitemi

Genel
Ses Gücü: Yüksek Ses Gücü Çift Dahili ve harici Siren 115 desibel
Kurulum Seçenekleri Dahili Şifre Paneli, Uzaktan Kumanda, Dünyanın heryerinden Telefon İle Kurulum & İptal
Telefon Arama Özelliği: Sabit telefon Hattı Üzerinden Alarm anında 6 Ad telefonu arama ve 10 Sn Sesli mesaj bırakma, Alarmı Uzaktan Kurma ve İptal
Dedektör Seçenekleri: Desi RF Kablosuz Dedektörler ile Uyumlu
Enerji Seçenekleri 220V besleme, elektrik kesintine karşı 48 saat dayanabilen 2 Ad 12V akü
Sabotaj Koruması Dahili siren ve merkezi ünite kapağının açılmaya ile kablo kesilmesine karşı sabotaj koruması
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda, 32 Adet RF Kablosuz Dedektör, Sınırsız Kablolu Dedektör tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Ev, İşyeri, Fabrika, Atölye, Ofis, her alanada için uygundur

Desi Hs 102 modeli ev, işyerileri için tasarlanan profesyonel alarm gruplarından oluşmaktadır. İki farklı kasa modeli vardır METAline metal kasa, PROline polikarbon ABS plastik kasa olarak ürün grubuna ayrılmıştır. Her iki modelde telefon aramalı ve telefon aramasız. Kablolu ve Kablosuz ekipmanlar ile aralarında farklılık göstermektedir. Telefon Aramasız WKS Modeli , Telefon Aramalı WTKS, Telefon Aramalı ve Kablosuz WTKS Plus, GSM Sim Kartlı WGTKS modelleri tavsiye edilmektedir.

Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Montaj dahil olarak ürünlerimizde sahip olmak isterseniz montaj işlemlerinden sonra gerekli testlerden sonra alarm sistemi sizlere teslim edilir ve ödemesini nakit olarak ödeyebilirsiniz. yada Bonus veya Word karta 5 taksit +KDV olarak sahip olabilirsiniz. Servis hizmet numaramız: 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline Plus
Desi Midline WK Şifre Panelli Alarm
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline WK
Desi Hs 102 WKS Metaline Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WKS
Desi Metaline WTKS Telefon Aramalı HS 102 Alarm
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTKS
Desi Proline HS 102 WKS Alarm
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WKS
Telefon Aramalı DESİ Proline Ev İşyeri Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTKS
Desi Ev Kapı Alarmı HS 103W
Kapı Alarmı Desi Ecoline HS103
Desi Çelik Kapı Alarmı STEELY Sr
Çelik Kapı Alarmı Desi Steely