Desi Proline: Telefonsuz HS 102 WKS

Ev işyeri alarmı Proline Alarm Sistemi

Desi Proline HS 102 WKS

Desi Proline Hs 102 WKS modeli telefon aramasının mümkün olmadığı veya istenilmeyen yerlerde tercih edilen profesyonel alarm grubudur. Bu alarm sistemimiz polikarbon plastik kasası ve dokunmatik dahili keypad yani şifre paneli ile tamamen yerli üretim olup sanayi bakanlığından 2 yıl garantili 10 yıla kadar kullanım ömrü olan telefon aramasız güvenlik sistemidir. Desi Proline WKS modelinde iç siren ve dış harici siren olmak üzere yüksek ses güçlü 115 desibel sirenler bulunmaktadır. Sabotajlara karşı yani alarm sistemine müdahaleye karşı sabotaj koruması ve kablo kesimlerine algılayan elektronik ve mekanik tedbirleri mevcuttur. Elektrik kesinlerinden alarm sistemin etkilenmemesi için dış siren ve iç ana merkezi ünitede toplamda 2 ad kuru şarj uzun ömürlü akü ile elektriksiz ortamda 24 saat çalışabilen alt yapı standart olarak sunulmuştur. Sistemimizde merkezi ünite üzerindeki şifre paneli veya paket sistemi içinden çıkan 2 adet U. kumandalar ile kurulum ve iptali sağlanmaktadır. Genel paket içeriğinden çıkan 1 adet manyetik kapı kontak dedektörü korunacak mekanın kapısına, 1 adet hareket PIR hareket dedektörü korunacak olan mekanın tehlike arz eden yere monte edilir ve koruma sağlanır.
Ev kullanıcıları için; HS 102 modellerinde profesyonel alarm sisteminde özel kurulum seçeneği mevcuttur, ister ana merkez ünitesi üzerindeki keypad yani şifre panelinden veya uzaktan kumandalar ile evin içinde iken alarmınızı özel kurulum ile aktif edip, Hareket PIR dedektörünü devre dışı bırakabilir. Bu kurulumda sadece kapı devrede kalacak şekilde aktif olur, evin içinde kapıdan gelen tehlikelere karşı korumada kalırsınız.

web sitemizdeki fiyatlandırmalar montaj ve KDV hariç fiyatlardır. Ürünlerimiz hakkından daha fazla bilgi ve İstanbul Anadolu ile Avrupa yakalarını kapsayan özel kampanyalı montaj dahil fiyatlar için iletişim sayafamızdan bize ulaşın sizlere en iyi fiyatlar ile hzimet sunalım.


Desi Proline ailesinin telefon aramasız modeli WKS modeli yüksek basınçla üretilen ABS plastik darbelere dayanıklı gövdesi ve dokunmatik dahili şifre panel ile standart paket içeriğinde bulunmaktadır. Proline DESİ HS 102 WKS alarm sistemine Kablolu 6 Zone alanı ile kablolu dedektörler bağlanabilir, Kablosuz 32 Zone alan özelliği ile kablosuz ekipmanlar tanımlanabilir, çift yönlü yüksek 115 desibel ses gücü, dahili keypad ve standart paket ile beraber gelen 2 adet uzaktan kumanda ile 1 Adet Kablolu PIR Hareket Dedektörü, Kablolu Kapı Kontağı ve çift akü sistemi ile DESİ HS 102 WKS modeli ev ve işyeri alarm sistemi TSE ve Avrupa Standartlarına göre üretimi gerçekleştirilen yerli üründür.
Desi Hs 102 WKS ev işyeri alarm sistemi tam korunaklı mekanlar için tasarlanan Yüksek güvenlikli, kullanımı kolay profesyonel alarm sistemidir. Bu alarm modelinde telefon arama özelliği mevcut değildir, ilave ekipmanlar ile sonradan telefon arama özelliği ister sabit telefon hattı üzerinden ister GSM Sim kart özeliği kazandıralabilmektedir.

Ev ve işyeri alarm sistemlerinde güvenliğinizde ödün vermeden tamamı profesyonel olan DESİ Proline WKS modeline kablosuz ekipmanlar tanımlanabilmektedir. Dilerseniz tamamı kablosuz alarm sistemine dönüşebilen bir alarm sistemidir.

  • 1 Ad. Ana Merkezi Metal Ünite Alarm Paneli, Dahili Siren,Dahili Keypad, Akü ( Alarm Sisteminin Beyni )
  • 1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 DSB+Akü ( Alarm Sisteminin Dışarıdaki Sireni )
  • 1 Ad. Kablolu PIR Hareket Dedektörü ( Ortamdaki haretleri alğılar ve alarmı tetikler )
  • 1 Ad. Kablolu Kapı Manyetik Kontak ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
  • 2 Ad. Uzaktan Siwer Kumanda ( Alarm sistemini şifresiz bir şekilde devreye alma ve devre dışına bırakır )
  • 2 Ad. Koruma Etiketi

Desi Proline HS 102 WKS:Ev İşyeri Profesyonel Alarm Sitemi

Genel
Ses Gücü: Yüksek Ses Gücü Çift Dahili ve harici Siren 115 desibel
Kurulum Seçenekleri Dahili Şifre Paneli, Uzaktan Kumanda
Telefon Arama Özelliği: Telefon arama bu sistemde mevcut değildir. ilave ekiplanlar ile sonradan telefon arama özelliği ilave edilebilir.
Dedektör Seçenekleri: Desi RF Kablosuz Dedektörler ile Uyumlu
Enerji Seçenekleri 220V besleme, elektrik kesintine karşı 48 saat dayanabilen 2 Ad 12V akü
Sabotaj Koruması Dahili siren ve merkezi ünite kapağının açılmaya ile kablo kesilmesine karşı sabotaj koruması
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda, 32 Adet RF Kablosuz Dedektör, Sınırsız Kablolu Dedektör tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Ev, İşyeri, Fabrika, Atölye, Ofis, her alan için uygundur

Desi Hs 102 modeli ev, işyerileri için tasarlanan profesyonel alarm gruplarından oluşmaktadır. İki farklı kasa modeli vardır METAline metal kasa, PROline polikarbon ABS plastik kasa olarak ürün grubuna ayrılmıştır. Her iki modelde telefon aramalı ve telefon aramasız. Kablolu ve Kablosuz ekipmanlar ile aralarında farklılık göstermektedir. Telefon Aramasız WKS Modeli , Telefon Aramalı WTKS, Telefon Aramalı ve Kablosuz WTKS Plus, GSM Sim Kartlı WGTKS modelleri tavsiye edilmektedir.

Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Montaj dahil olarak ürünlerimizde sahip olmak isterseniz montaj işlemlerinden sonra gerekli testlerden sonra alarm sistemi sizlere teslim edilir ve ödemesini nakit olarak ödeyebilirsiniz. yada Bonus veya Word karta 5 taksit +KDV olarak sahip olabilirsiniz. Servis hizmet numaramız: 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline Plus
Desi Midline WK Şifre Panelli Alarm
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline WK
Desi Hs 102 WKS Metaline Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WKS
Desi Metaline WTKS Telefon Aramalı HS 102 Alarm
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTKS
Desi Proline HS 102 WKS Alarm
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WKS
Telefon Aramalı DESİ Proline Ev İşyeri Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTKS
Desi Ev Kapı Alarmı HS 103W
Kapı Alarmı Desi Ecoline HS103
Desi Çelik Kapı Alarmı STEELY Sr
Çelik Kapı Alarmı Desi Steely