Desi Ev Alarmı Midline WS

Desi Midline Ev Alarm Sistemleri

Desi Midline WS

Desi Midline WS alarm sistemi ev, ofis & küçük işletmeler için tasarlanan alarm güvenlik sistemidir. Bu alarm modelimizde apartman dairelerinde yüksek katlarda oturan ve sadece çelik kapı koruma altına alınmak istenen yerler için geçerlidir. Midline ürün gurubu kablosuz olarak tasarlanmış, Telefon Araması ve Şifre paneli olmayan, Uzaktan kumandalar ile kolay kullanımı olan 105 desibel güçlü ses gücü, Elektrik kesilmelerine karşı 24 saat dayanabilen dahili 12V akü, Darbelere dayanıklı yüksek basınçla üretilen ABS Şık LED ışıldaklı ve Led Flaşlı ve Merkezi üniteye müdahale edildiğinde sabotaj kuması ile uygun fiyatı çok satan alarm sistemleri arasına giren güvenlik sistemidir.

web sitemizdeki fiyatlandırmalar montaj ve KDV hariç fiyatlardır. Ürünlerimiz hakkından daha fazla bilgi ve İstanbul Anadolu ile Avrupa yakalarını kapsayan özel kampanyalı montaj dahil fiyatlar için iletişim sayafamızdan bize ulaşın sizlere en iyi fiyatlar ile hzimet sunalım.


Desi Midline WS Tümü birleşik ABS merkezi ünite içinde bir 1 adet sabotaj koruması, Patentli Elektronik devre, Elektrik Kesintilerine karşı 24 saat dayanabilen 12 volt akü ve 105 desibel ses gücünde siren bulunmaktadır, Merkezi üniteye 6 Adet silver kumanda, 8 Adet Kapı ve pencere için RF Kablosuz Manyetik Kontak, RF Duman detektörü, RF Pır Hareket dedektörü ve RF darbe sensörü tanıtabilir alarm sisteminizi geliştirebilir ve ilave edebilir, Desi midline ws kutu içeriğinde bulunan 2 adet silver uzaktan kumanda darbelere dayanıklı olup, kopyalanamayan patentli yapısı, Uzun Pil ömrü ve Emniyet Sürgüsü ile son kullanıcılara kullanım rahatlığı sunan bir üründür.
Desi midline ws kutu içeriğinde bulunan 2 adet silver uzaktan kumanda darbelere dayanıklı olup, kopyalanamayan patentli yapısı, Uzun Pil ömrü ve Emniyet Sürgüsü ile son kullanıcılara kullanım rahatlığı sunan bir üründür. yine paket içeriğinde bulunan 1 Adet Kablosuz RF Manyetik Kapı Kontağı ile kapı ve pencerelerinizi uygula yapılabilir.

DESİ ev alarm sistemi MİDLİNE ile Güvenliğinizi çok uygun maliyet ve hızlı kurulumu sayesinde hemen güvence altına alın üstelik bu cazip fiyatlar dilerseniz bonus ve wort karta özel 5 taksit +KDV li uygun fiyat ayrıcalığı ile sizin de evinizde alarm sistemi olsun gözünüz arkada kalmasın. Bizi arayın bütün İstanbul ilçelerine servisimiz vardır.

  • 1 Ad. Ana Merkezi Ünite, Dahili Siren, 12V Akü ( Alarm Sisteminin Beyni )
  • 1 Ad. Kablosuz RF Kapı Kontağı ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
  • 2 Ad. Uzaktan Silver Kumanda ( Alarm sistemini devreye alma ve devre dışına bırakır )
  • 2 Ad. DESİ Alarm Koruma Etiketi

Desi Midline WS Ev Ofis Tipi Alarm Sistemi

Genel
Ses Gücü: Yüksek Ses Gücü Dahili Siren 105 desibel
Kurulum Seçenekleri Uzaktan Kumanda İle Kurulum & İptal
Dedektör Seçenekleri: Desi RF Kablosuz Dedektörler ile Uyumlu
Enerji Seçenekleri 220V besleme, elektrik kesintine karşı 24 saat dayanabilen 12V akü
Sabotaj Koruması Dahili siren kapağıın açılmaya karşı sabotaj koruması
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda, 8 Adet RF Kablosuz Dedektör tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Ev, Ofis, Küçük işletmeler için uygundur

Desi Midline Alarm Sistemi Ev, ofis ve küçük işletmeler için tasarlanmış alarm güvenlik sistemidir. Bu sistemde telefon arama özelliği kablolu keypad yani şifre paneli mevcut değildir. Alarmın kurulumları ve iptalini Uzaktan kumandalar yapılmaktadır. ilave olarak kablosuz keypad sisteme tanıtılabilmektedir.

Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Montaj dahil olarak ürünlerimizde sahip olmak isterseniz montaj işlemlerinden sonra gerekli testlerden sonra alarm sistemi sizlere teslim edilir ve ödemesini nakit olarak ödeyebilirsiniz. yada Bonus veya Word karta 5 taksit +KDV olarak sahip olabilirsiniz. Servis hizmet numaramız: 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline Plus
Desi Midline WK Şifre Panelli Alarm
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline WK
Desi Hs 102 WKS Metaline Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WKS
Desi Metaline WTKS Telefon Aramalı HS 102 Alarm
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTKS
Desi Proline HS 102 WKS Alarm
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WKS
Telefon Aramalı DESİ Proline Ev İşyeri Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTKS
Desi Ev Kapı Alarmı HS 103W
Kapı Alarmı Desi Ecoline HS103
Desi Çelik Kapı Alarmı STEELY Sr
Çelik Kapı Alarmı Desi Steely