Ev Alarmı: Ecoline HS 103 PLUS

Desi Kapı Alarmı Ecoline HS103 Plus

Desi Ecoline HS103 PLUS

Desi Alarm & Güvenlik sistemlerinin bu güne kadar en çok satışı yapmış olduğu ECOLİNE HS 103 PLUS modeli son kullanıcıların kendilerinin rahatlık ile montajlarını yapabileceği kullanımı çok kolay kapı alarm sistemidir. ECOLiNE fiyatındanda anlaşılacağı gibi ev, ofis kapı alarmlarında devrim yapmayı başarmış en ekonomik alarm modelidir. HS103 PLUS modeli 7 den 77 ye her bireyin kendi alarm sistemini saniyeler içinde montajın yapabileceği RF kablosuz ekipmanları ile hemen kullanıma hazır bir üründür. Merkezi santralini çelik kapınıza yakın olan elektrik prizine takın, paket içeriğinden çıkan RF kablosuz Manyetik Kapı Kontağını kapınıza çift taraflı banlat ile montajını yapın, HS 103W paket içeriğinden farklı olarak HS 103 Plus modelinde 1 Adet Kablosuz RF PIR Hareket Dedektörü mevcuttur bu ekipmanı tehlikeli gördüğünüz alana bir matkap yardımı ile montajını yapın ve Uzaktan kumanda ile alarmınız aktif hale getirin bu kadar basit ve kolay olan ECOLİNE HS 103 PLUS modeli Kullanıma hazırdır.

web sitemizdeki fiyatlandırmalar montaj ve KDV hariç fiyatlardır. Ürünlerimiz hakkından daha fazla bilgi ve İstanbul Anadolu ile Avrupa yakalarını kapsayan özel kampanyalı montaj dahil fiyatlar için iletişim sayafamızdan bize ulaşın sizlere en iyi fiyatlar ile hzimet sunalım.


DESİ ECOLİNE Alarm modeli 16x11x5 cm ebatlarında tak kullan özelliğine sahip soh kullanıcıların kendi alarm sistemini kendiniz kurun sloganı ile üretilen 105 desibel yüksek ses şiddetine sahip, merkezi ünitenin kapağının müdahale yani sabotaj korumalı, elektrik kesilmelerini dahili 6 voltluk bataryası ile elektrik kesintilerine karşı 24 saat dayanabilen, 8 Ad DESİ Kablosuz Dedektör ve 6 Adet uzaktan kumanda tanımlanabilmektedir.
DESİ HS 103 PLUS Kutu içeriğinde çıkan uzaktan kumanda ve RF kablosuz manyetik kapı kontak dedektörü ve RF Kablosuz PIR Hareket Dedektörü kullanıma bağlı olmak üzere 2 yıla yakın uzun pil kullanım ömrü ile sizleri yarı yolda bırakmayan patentli şifreleme yöntemi ile yüksek koruma sağlayan kapı alarmı sistemidir.

DESİ ev alarm sistemi ECOLİNE serisi ürünlerimiz ile güvenliğinizi çok uygun maliyet ve hızlı kurulumu sayesinde hemen güvence altına alın üstelik bu cazip fiyatlar dilerseniz bonus ve wort karta özel 5 taksit +KDV li uygun fiyat ayrıcalığı ile sizin de evinizde alarm sistemi olsun gözünüz arkada kalmasın. Bizi arayın bütün İstanbul ilçelerine servisimiz vardır.

  • 1 Ad. Ana Merkezi Ünite, Dahili Siren, 6 Volt dahili batarya ( Alarm Sisteminin Beyni )
  • 1 Ad. Kablosuz RF PIR Hareket Dedektörü ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
  • 1 Ad. Kablosuz RF Kapı Kontağı ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
  • 2 Ad. Uzaktan Silver Kumanda ( Alarm sistemini devreye alma ve devre dışına bırakır )
  • 2 Ad. DESİ Alarm Koruma Etiketi

DESi ECOLİNE :HS 103 PLUS

Genel
Ses Gücü: Yüksek Ses Gücü Dahili Siren 105 desibel
Kurulum Seçenekleri Uzaktan Kumanda İle Kurulum & İptal
Dedektör Seçenekleri: Desi RF Kablosuz Dedektörler ile Uyumlu
Enerji Seçenekleri 220V besleme, elektrik kesintine karşı 24 saat dayanabilen 6V dahili batarya
Sabotaj Koruması Dahili merkez kapağının açılmaya karşı sabotaj koruması
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda, 8 Adet RF Kablosuz Dedektör tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Ev, Ofis, Küçük işletmeler kapıları için uygundur

Desi ECOLİNE HS 103 PLUS Ev ofis tipi tak çalıştır alarm sistemi, Tamamen yerli üretim olup, motaj kolaylığı uygun fiyatı ile bütçenizi yormadan kendi alarmınızı kendinizin montajını yapabilecveği koblosuz alarm sistemidir. Bu sistemde telefon arama özelliği kablolu keypad yani şifre paneli mevcut değildir. Alarmın kurulumları ve iptalini Uzaktan kumandalar yapılmaktadır. ilave olarak kablosuz keypad sisteme tanıtılabilmektedir.

Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Montaj dahil olarak ürünlerimizde sahip olmak isterseniz montaj işlemlerinden sonra gerekli testlerden sonra alarm sistemi sizlere teslim edilir ve ödemesini nakit olarak ödeyebilirsiniz. yada Bonus veya Word karta 5 taksit +KDV olarak sahip olabilirsiniz. Servis hizmet numaramız: 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline Plus
Desi Midline WK Şifre Panelli Alarm
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline WK
Desi Hs 102 WKS Metaline Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WKS
Desi Metaline WTKS Telefon Aramalı HS 102 Alarm
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTKS
Desi Proline HS 102 WKS Alarm
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WKS
Telefon Aramalı DESİ Proline Ev İşyeri Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTKS
Desi Ev Kapı Alarmı HS 103W
Kapı Alarmı Desi Ecoline HS103
Desi Çelik Kapı Alarmı STEELY Sr
Çelik Kapı Alarmı Desi Steely