Çelik Kapı Alarmı: Steely SR

Çelik Kapı Alarm Sistemi Steely

Desi STEELY SR

Desi Alarm Sistemlerinin tasarlayıp ürettiği ankastre çelik kapı alarmı %99 bütün kapılara uyumlu olup, kapınızın uygun ölçülerde kesilerek monte edilebilen, kapıya uygulanan darbeleri algılayan uzaktan kumanda ve dahili keypat yani şifre paneli ile kolay kurulum imkanı, 2 Adet AA kalem pil ile kullanıma bağlı olmak üzere 6-12 ay arası uzun bil ömrü, 105 Desibel yüksek ses gücü ve uygun fiyatı ile çelik kapı alarmlarında devrim yapan yerli Türk malı bir çelik kapı alarm modelidir.

Desi STEELY Kapı Alarm Sistemi 129 TL satış fiyatı bılunmaktadır. Bu alarm modelinin montajını çelik kapıcı veya anahtarcılar taradından yapılmaktadır.


DESİ Kapı alarm sistemi olan ankastre alarm sistemi DESİ STEELY birçok çelik kapıya uyumlu bir kapı alarm sistemidir. Çift yönlü koruma sistemine sahip olan STEELY kapının açılması ve darbe sensörü özelliği ile ev, ofis, işyeri kapılara uygulanabilen 105 DSB yüksek ses gücene sahip kendi küçük, sahip olduğu özellikleri ve kolay kullanımı ile başarılı bir üründür. DESİ STEELY tamamı yerli üretim olup yüzde yüz Türk mühendislerinin ve Türk sermaye ürünüdür.
DESİ STEELY Kapı alarm sistemi çelik kapınızın kasası içine 15 cm yükseklik 2,5 cm genişlik ve 8 cm derinlik montaj ebatlarına uğun kesilerek 4 adet vida ile montajı gerçekleştirilir. DESİ kapı alarmı STEELY ister paket içeriğinde çıkan 1 adet uzaktan kumanda veya tümü birleşik keypad yani tuş takımı ile devreye alabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz. Bu ürün iki adet alkaline pil ile çalışmaktadır.

  • 1 Ad. Ana Merkezi Ünite, Dahili Siren, Dahili Tuş takımı ( Alarm Sisteminin Beyni )
  • 2 Ad. AAA Kalem Pil ( Alarm Sisteminin enerji kaynağı )
  • 1 Ad. Uzaktan Silver Kumanda ( Alarm sistemini devreye alma ve devre dışına bırakır )
  • 2 Ad. DESİ Alarm Koruma Etiketi

Desi Kapı Alarmı Steely SR

Genel
Ses Gücü: Yüksek Ses Gücü Dahili Siren 105 desibel
Kurulum Seçenekleri Uzaktan Kumanda ve şifre paneli İle Kurulum & İptal
Dedektör Seçenekleri: Bu sisteme ilave dedektör tanımlanamaz
Enerji Seçenekleri 2 Adet AAA Kalem pil ile çalışmaktadır.
Sabotaj Koruması Darbe sensörü sayesinde kapıya uygulanan darbeleri algılar
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Çelik kapılara uyumlu kapı alarmı

Desi Steely ankastre çelik Alarm Sistemi her türlü çelik kapılara uyumlu tasarlanmış olan, Kablosuz 2 adet AA kalem pil ile çalışan darbe sensörlü kapı alarmıdır. Bu sistemde telefon arama özelliği mevcut değildir. Alarmın kurulumları ve iptalini Uzaktan kumandalar ve alarm sistemi üzerinde şifre panelinden yapılmaktadır. ilave olarak Uzaktan kumanda sisteme tanıtılabilmektedir.

Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Bu kapı alarm sistemi olan DESİ Steely Alarm modelinin montajını çelik kapıcılar veya anahtarcılar tarafından yapılmakta olup; tarafımızdan montaj hizmeti verilmemektedir. Satış hattı numaramız : 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline Plus
Desi Midline WK Şifre Panelli Alarm
Ev & Ofis Alarm Sistemi Desi Midline WK
Desi Hs 102 WTK Metaline Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTK
Desi Metaline WTKS Telefon Aramalı HS 102 Alarm
Ev & İşyeri Alarm Sistemi Desi Hs 102 WTKS
Desi Proline HS 102 WTK Alarm
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTK
Telefon Aramalı DESİ Proline Ev İşyeri Alarm Sistemi
Ev & İşyeri Alarmı Desi Proline WTKS
Desi Ev Kapı Alarmı HS 103W
Kapı Alarmı Desi Ecoline HS103
Desi Çelik Kapı Alarmı STEELY Sr
Çelik Kapı Alarmı Desi Steely